Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan jelenleg működő...

Tudtok olyan jelenleg működő magyar world of warcraft törtszervert, ahol még a Lich Kinges verzióval lehet játszani?

Figyelt kérdés

Eddig a taurin játszottam, de a cataclysm nem az én világom. Konkrétan blizzlike szervert keresek, ahol nincs instant 80, és inkább pve érdekel, mint pvp.

Esetleg bs-s szerver, ha csak olyat tudtok említeni.



2014. okt. 28. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Nem hinném, hogy találsz. Egyre kevesebb magyar WoW szerver van és a hírdető oldalak többsége is DDOS támadás miatt bekrepált, mert a tulajdonosuk évek óta nem foglalkozik az adott oldallal (lásd.:topwow)
2014. okt. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
nekem is az volt a kedvencem és az egyetlen ami tetszett idáig, de sajnos szinte lehetetlen találni olyan szerót ahol egyszerre megy stabilan a szerver, nincsenek korrupt és buta GMek/adminok, megfelelő a playerszám, akik normálisak is és működnek a questek, insták, bgk stb. ez egy álom számomra is :D
2014. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elkeseredtem...:( De azért köszi! :)
2014. nov. 1. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!