Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends mitől...

League of Legends mitől laggol ennyire?

Figyelt kérdés

Biztos, hogy nem a net a gond, ugyanis ismerősöm mikor feljött hozzánk a laptopja simán vitte.

De már egy ideje küzdök a problémával, mi lenne a teendő?

Régen tök jól elvitt bármit, de most szinte játszhatatlan!

Alig van rajta más, inkább ilyen "gagyibbak", mint Monopoly, Angry Birds, Stronghold Crusader, Picasa, Rádiók, Air Conflicts...

Ötlet? :/

Köszi előre is minden értelmes válaszolónak! :)


2014. okt. 28. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát rakd újra a gépedet, lehet valami sz4rt letöltöttél, vagy sok a fölös program ami fut a háttérben közben nincs is rá szükséged, de néha lehet a szerverek hibája is, nekem pl reconnectelni szokott, pedig a net is jó a gép is
2014. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

eleinte nem csinálta, de most már hogy játszok vagy 3 hónapja, elég durva a helyzet.

nem teljesen játszhatatlan, de nagyon zavaró tud lenni és azért erősen szaggat.

amúgy a gép közös, én meg annyira nem vágom ezeket, de a memóriakártya azt hiszem 512mb-os, ha ez számít.

2014. okt. 28. 15:13
 3/4 A kérdező kommentje:
amúgy a felesleges programokat hogy tudom leállítani?
2014. okt. 28. 15:13
 4/4 anonim ***** válasza:
az angyon kevés ha annyi a ram :D az inimum 2gb nak kéne lennie, amugy igazából pl vezérlőpultban tudsz nézelődni programok telepítése/törlése témában hogy mik kellenek mik nem, torrentet kikapcs akkorjavulni szokott nállam is :)
2014. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!