Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet kirakni a Rubik...

Szsziszi001 kérdése:

Hogyan lehet kirakni a Rubik kockát fél perc alatt?

Figyelt kérdés
Én már kb. 4hete kozkázok,rubik studios kockám van.Rekorom 46 mp átlagrekordom 56mp.Igazából a F2l nagyon sok idő(30-40mp, am fridrichel rakom az f2l-t)De valamiért nem megy le, tehát 1percig gyorsan haladtam és most meg megakadtam, valami tipp? Előre is kösziiiiiiiii:3
2014. okt. 27. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor te igen jól csinálod, nekem a rekordom 48 másodperc volt 2 hónap után. Mondjuk én a hülyebiztos módszerrel rakom ki, nem látom át a kockát, nem gondolkozom előre, meg semmi. Valószínűleg készségszinten meg kell tanulnod az összes trükkös fordítást, versenymódszereket, és rengeteget gyakorolni.
2014. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Destruktor válasza:

Szia!

Én is rubik kockázok és amióta Fridrich metódust használok 40 másodperces átlagomból bőven bírtam lefaragni, a rekordom 28,06.Ezt tényleg csak gyakorlás és kézügyesség kérdése.Remélem segítettem.További sok sikert!

2014. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az f2l ugye a legtöbb idő. Először is intuitív vagy algokat használsz az F2L-hez. Intuitiv az jobb. Az lenne a cél, hogy amikor megoldasz egy párt már lásd a következő helyét, tehát ne kelljen megállni menetközbe, mert az idő. Ezeket lassú kirakásokkal lehet gyakorolni, de egy idő után magától is javul. Próbáld meg a kocka elforgatások,átfogások (nem maga az oldalak forgatását, hanem magáét a kockáét) számát is csökkenteni. Egy két peches helyzetre tanulhatsz algot is.
2014. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem meg azt mondja meg valaki hogy 10 mp alatt hogy lehet kirakni,nekem eddig 16 mp a rekordom,és egyszerűen lehetetlenség
2014. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is megy 14 mp altt, ha kicsit szerencsésebb akkor meg van 11 mp alatt is. Egyébként a rekordom az egész kocka kirakásában 12 mp. (átlagom 18-20mp)
2014. okt. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és tanuld meg először a 21 PLL-t és utána apránként mehet az 57 OLL is. Azok is gyorsítanak valamennyit. (a pll mondjuk elég sokat, az oll max 2-3 mp-et)
2014. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2014. okt. 31. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!