Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 5 év tört szerveren való...

5 év tört szerveren való wow-ozás után még érdemes lenne átmenni eredeti szerverre?

Figyelt kérdés

2014. okt. 27. 13:17
 1/2 Csiß ***** válasza:
Oda mindig érdemes.
2014. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól át kell gondolni a döntést, én azt mondom. Először is gondolj vissza az elmúlt 5 évre, nézd meg, hogy ebből a rengeteg időből mit és mennyit kaptál vissza. Nem csak pénz, hanem a rászánt időt tudtad e volna bármi más hasznosabbra fordítani. Ha eredetizni mész és ott ugye fizetni is fogsz érte, már sokkal nehezebb lesz úgymond kiszakadni a világból, hiszen anyagi érdekes is fűződik ahoz, hogy belépj/játsz. Ez egy nagyon összetett kérdés, én mint másfél év alatt 4800 órát tört szeróba pakolt ember mondom neked, hogy óvatosan állj ehez hozzá, nem biztos, hogy megéri. Nem tudom hány éves vagy és mennyi szabadidőt engedhetsz meg magadnak, de nekem adott volt a rengeteg idő, viszont rendkívül megbántam. Ha ezt a 4800 órát másfél éven belül másba fektetem, ami előre vitt volna, akkor ma boldogabb lennék. Már két éve volt és a mai napig őszintén aztmondom, hogy a wowhoz hasonló játékról még csak nem is hallottam, ami ennyire élvezhető lett volna, de egyben egy gonosz dolognak is tartom, mert drasztikus dolog kell ahoz, hogy valaki ki tudjon szakadni belőle.
2014. okt. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!