Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul a gta san?

Pinczlés Bálint kérdése:

Miért nem indul a gta san?

Figyelt kérdés
telepítettem meg is crakeltem jól még megprobáltam más kompatibilisel inditani de semmi rá kattintok 2x és nem csinál semmit!(most telepítettem újra gépem win7tel lehet ez az oka?)

2014. okt. 25. 10:40
 1/1 anonim válasza:

Olyan tippem lenne hogy:

-megnyitod a start menüt

-ott a vezérlőpultra rákattintasz

-megkeresed a rendszer-t feliratú ikont megnyitod

-ezen belül a bal felső sarok alatti lehetőségek közül a speciális rendszerbeállításokra kattintva megnyitod

-Itt rákattintasz a "Speciális" részlegre

-A "Speciális" részlegen belül a 'Teljesítmény'-nél lévő beállításokra rákattintasz illetve megnyitod

-Ezen belül pedig az "Adatvégrehajtás megakadályozása" című funkcióra kattintva kb. így csináld meg [link] de a lényeg ott van két lehetőség amit be lehet "jelölni" az alsót bejelölöd,majd hozzáadod a gta_sa.exe-t Ezek után elméletileg mennie kéne

2014. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!