Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékok futnak el a...

Milyen játékok futnak el a gépemen?

Figyelt kérdés

Processzor: AMD Athlon p340 (2,2GHz DualCore)

Videókártya: ATI Mobility Radeon HD5470 (512Mb)

Ram: 4Gb 1333MHz Kingstone Ram

Bármilyen típusú játékok jöhetnek!


2014. okt. 24. 15:32
 1/5 anonim válasza:

Régebbi fifák,pesek

GTA San Andreas,Vice City

2014. okt. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de jöhetnek még!
2014. okt. 25. 08:48
 3/5 anonim ***** válasza:
az a gond, hogy a proci aránytalanul gyenge a gép többi részéhez képest. Ha raknál egy pentium 4-et mondjuk egy 3,00ghz-set, akkor erős közepes gépnek számítana ;)
2014. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet, csak ez én helyzetem nem ilyen egyszerű ugyanis nem asztali gépről van szó hanem egy laptopról, igen én is nézegettem az erősebb processzorokat de már így is túl sokat költöttem erre a gépre igaz lehetne bele egy négymagos 2,2Ghz-es procit rakni... Amúgy én azt vettem észre, hogy a videó kártya húz le mert az élményindexben is csak az kap 5,2-t.
2014. okt. 26. 10:29
 5/5 johan dániel válasza:
pc laptor telcsi tablet játékok külön vannak de ilyen laptorpra is amugy tuc játékot szerezni nagyon is jókat
2015. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!