Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem kaptam meg a Neverwi...

Miért nem kaptam meg a Neverwinter: Dragonborn Legend Pack-et?

Figyelt kérdés

Megvettem tegnap Paypal-al az Arc Games oldalán ( [link] a Neverwinter játékhoz tartozó egyik ilyen kiegészítőt, hogy tudjak csinálni benne ilyen Dragonborn karaktert. Viszont amikor belépek, akkor olyan mintha mégse lett volna megvéve, mert nem engedi az új karaktert kiválasztani. Az e-maileket megnéztem, és le is vonta elvileg tőlem a pénzt. Itt egy kép a vásárlásról: [link]


Mi lehet a probléma? Mit tegyek? Másnak is volt már ilyen?



2014. okt. 24. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt írja vissza lett fizetve, tehát ha meg is vetted, akkor visszautalták a pénzt.


A Refounded visszafizettve-t jelent.

2014. okt. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem sikerült a vásárlás, ha visszajött a pénzem. Kösz. Megpróbálom újra :D
2014. okt. 25. 13:08
 3/3 anonim ***** válasza:

refund = visszafizetes

Nem ertek a jatekhoz, de lehet hogy orszagfuggo a vasarlas? Nehany orszagban esetleg nem engedelyezik ezt az izet, es bar a fizetest megprobaljak veghez vinni, a rendszeruk azt torli, amint kiderul, hogy honnan vasarolsz.

Vagy ez, vagy nemtom mi lehet meg a problema. Ha megint nem sikerul, dobj nekik egy emailt, hogy miert.

2014. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!