Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok nekem jó PC játékokat?

Mondanátok nekem jó PC játékokat?

Figyelt kérdés

Annyira nincs ötletem, valamivel játszanék, de nem tudom mivel. Bármi jöhet, akció, kaland, stratégia, régi vagy új csak legyen élvezhető :)


Diablo 3, új Bioshock, Watch dogs, Dishonored ezekkel játszottam mostanában.



2014. okt. 23. 18:57
 1/6 anonim válasza:
Hittman2, Battlefield4, Call of Duty Ghost , Need For Speed Most Wanted 2, ilyesmi?
2014. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, minden érdekel, nem vagyok stílusfüggő :)
2014. okt. 23. 19:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Borderlands :D 1, 2, Pre-Sequel :D

Régi Bioshock-ok

Dota / lol :D infinite elfoglaltság :D

2014. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha kevésbé kommerszet akarsz:


Tom Clancy's Endwar, Rainbow Six/Ghost Recon sorozat, Kane and Lynch 1-2, Medal of Honor 2010/Warfighter (ezt közgyűlölet övezi, de jobb ha az ember megalkotja a saját véleményét, nekem tetszett), Beyond Good and Evil, Legacy of Kain Series, Dark Sector, Deus Ex, Manhunt

2014. okt. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

GTA,Need for Speed,Call of Duty,Medal of Honor,Doom 3,Doom 3 Resurrection of Evil,Doom 3 BFG Edition,Crysis,Crysis Warhead,Wolfenstein The New Order,

Dead Island,Dead Island Riptide,stb.

sok jó játék van még.

2014. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
GRAND THEFT AUTO V PC nem sokára :)
2015. jan. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!