Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg lehet szabadulni a Steamtő...

Meg lehet szabadulni a Steamtől? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Megvettem egy játékot, direkt Amazonon keresztül, hogy kikerülhessem a Steamet, de láthatólag valamit nagyon benéztem, mert mégis egy Steames kódot kaptam végül. Szóval éppen megvan a játék, meg működik is, csak épp mégis Steames verzióban, és ez nagyon nem tetszik (mert így a Steamtől és nethozzáféréstől is függ, hogy tudok-e játszani vele, holott a játék önmagában is működhetne, net nélkül is; és bár tudom, ez igen valószínűtlen, de ha mondjuk egyszer valamikor bármi okból megszűnne, csődbe menne, stb. a Steam, akkor az a játék is elveszik számomra, amit azon keresztül vettem meg???).


Szóval van bármi lehetőség arra ilyen esetben, hogy ha már egyszer végső soron megvettem egy játékot, kifizettem az árát, akkor kaphassak belőle valahogy egy normális, Steam-mentes példányt is anélkül, hogy mégegyszer meg kellene vennem külön, Steam-mentesen?



2014. okt. 23. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ööö, a steambe is van offline mode, így bármikor játszhatsz a játékkal, akkor is ha nincs neted, csak pipáld ki bejelentkezésnél, hogy emlékezzen rád a rendszer. A Steam meg nem fog csődbe menni, vagy maximum csak 20 év múlva, akkor meg már úgyse fog érdekelni ez az 1 játék.
2014. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Offline módot még eddig nem fedeztem fel, de jó tudni, hogy ezek szerint mégis van - ez már fél siker, köszi, utánanézek. :)
2014. okt. 23. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:

A játék címét nem írod, de jó eséllyel minden esetben Steamet kérne, ha lemezen vennéd meg, akkor is.

Még mindig jobb, mint az Uplayt, az Origint, vagy (irgalom anyja ne hagyj el) Game for Windos Live-t követelne. A DVD ellenőrzéses védelmekről már nem is beszélve.


Ahogy írták, a Steam az egyik legjobb online platform.

Csak akkor fog követelni internetelérést, ha nem úgy jelentkezel be, hogy megjegyezze.


Ami a Steam megszűnését illeti. A Valve a saját játékaira ígéretet tett, hogy a Steam megszűnése esetén mindet elérhetővé teszi ingyen.

Más játékok sorsa bizonytalan, de a Game for Windos Live megszűnése után több játékot is (Batman Arkham sorozat, Bioshock 2) átkonvertáltak Steamesre, akinek megvolt, aktiválhatta ott. Amit meg nem, azok is futnak változatlanul.

2014. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hm... ok, így már akkor nyugodtabb vagyok; köszi a plusz infókat. :)
2014. okt. 24. 00:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!