Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends játékosok,...

League of Legends játékosok, ti néztek videókat, véleményeket egy-egy skinről, mielőtt megveszitek?

Figyelt kérdés

Tegnap készült el az első kommentárral egybekötött hőskinézet bemutatás

( [link] és rédekelne, hogy használjátok-e az ilyen bemtuató videókat, számítanak-e a döntéshozatalnál?



2014. okt. 21. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván megnézed hogyan néz ki a játékban, más különben miért vennéd meg? a kép miatt?
2014. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ingame látom a skinneket szóval minek nézegessek még videókat is?
2014. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha kijön egy új skin akkor nem látod ingame. plusz ha mondjuk én pl. egy crimson elite rivent akarnék venni, abból nem látsz ingame 2 év alatt láttam 2-t maximum. érdemes lecsekkolni, mert nagyon sok másképp néz ki játékban mint a splashen, de mindenki magának dönti el, hogy költi el a pénzét.
2014. okt. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak egy jó tipp, tényleg olyan hősre vegyél skint amivel nagyon szeretsz játszani egy barátom anno 2 évvel ezelőtt elköltötte a 400 rp-jét mert a kiválasztott master yi 260 rp volt leárazva és megvette....... már egyátalán nem master yizik és csomoszór látta, hogy a kedvenc hősére van akciós skin de már nem tudja megvenni (csak ha vesz még több rp-t) és mindig panaszkodik szerencsére én meg tudtam venni a kedvenc hősöm egyik skinjét (króm rammus)
2014. okt. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint lolking-en megnézem a 3D-s kinézetét majd videóban is hogy megéri-e vagy sem.
2014. okt. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!