Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elakadtam az Assassins Creed...

Elakadtam az Assassins Creed 2-ben. Tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés

még az elején járok,ott ahol felmentem egy magas torony tetejére,és ott van egy kiáló rész,ahol szétkellett néznem,hogy az egész pálya betöltődjön(vagy valami ilyesmi)

Aztán angolúl valami olyasmit ír,hg tartsam nyomva a fej,és a láb billentyűt majd az előrét az ugráshoz,de hiába próbálkozok akárhgy nem csinál semmit,megse tudok mozdulni

mit kell ilyenkor tenni?


2014. okt. 21. 09:36
 1/5 A kérdező kommentje:
bocs a heyesírási hibákért.. :)
2014. okt. 21. 09:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Eredeti játékról van szó?

A kalóz változatokban szeretnek hasonló hibákat elkövetni a fejlesztők.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2014. okt. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hollófernyiges ***** válasza:
Nem nyomtad be a CapsLockot? Hagyományos módon le tudsz mászni, vagy csak ugrani nem tudsz?
2014. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szénaboglyába, vagy valami hasonlóba kell leugrani. Tutorial része, így a lemászás valószínűleg nem lesz jó. Talán a futás és az ugrás gombot egyszerre lenyomva kell leugrani a széléről.
2014. okt. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alap beállításon:


Előre gomb + Mouse 2 letartva, és space.

2014. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!