Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik olyan, hogy valaki...

Saavedro kérdése:

Létezik olyan, hogy valaki inkább játékokat tölt le, minthogy játékokkal játszik?

Figyelt kérdés
Sokkal több időt töltök játékok letöltögetésével, minthogy játsszak velük. Csak kipróbálom, hogy működnek-e, aztán letöltöm a következő játékot, ami megtetszik. Már kb. 200 GB-nyi játékot töltöttem le a laptopomra.
2014. okt. 20. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze.

Én is először kipróbálom, mielőtt megveszem.

Letöltöm, ha tetszik megveszem, ha nem akkor kuka.

Ennek így kell működnie.

Látatlanba, vagy videók alpján nem veszek semmit, demo meg nincs a játékokhoz mostanában, bár demo-t meg le sem töltenék.

2014. okt. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az előző válaszoló ellentéte vagyok.

Előre megveszek mindent, és ha kedvet kapok akkor leveszem a polcról/letöltöm a kliensről. Nem túl szerencsés, de nem szeretek warezzal szórakozni, kb úgy vagyok vele mintha nem is létezne. Előfordul hogy szívok, viszont néha olyan meglepetések adnak boldogságpofont, hogy ehajj.

2014. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
(+, ha már megvettem, biztos többször ráveszem magam hogy kipróbáljam. Van olyan játék, amit első letöltésre /még régen/ iszonyat rühelltem, de valamikor 1 évvel ezelőtt 500 FT volt a tescoban. Már csak azért is bedobtam a kosárba. Elsőre felraktam, a véleményem az volt hogy " ez ugyanolyan f*s mint régen.". Amikor másodjára telepítettem fel (szemezett velem, egyszerűen virított a polcon) felraktam, és benne van a TOP 5 KEDVENC!!! játékaim között, és megszeretetett velem egy egész franchise-t, ami máig a legelső kedvencem.
2014. okt. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!