Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani olyan ismertebb...

Tudtok mondani olyan ismertebb videóst, aki szívesen csinál egy játékról bemutatót, amit alig ismernek páran?

Figyelt kérdés
A játék nagyon jó, csak nem ismert, és ezmiatt mindíg üresek a szerverek örülnék neki ha híresebb lenne és ehhez kell egy ismertebb videós, mert csinálnék én is, de megnéznék 50-en :D ha tudtok ilyen videóst, írjatok nekem és megbeszéljük a részleteket!

#Játékbemutatóvideó
2014. okt. 20. 19:05
 1/9 Jófej:D ***** válasza:

Melyik az a játék? Én lehet hogy kipróbálom :)

Egy ilyen videós nekem is kéne ugyan ebből a célból, de nem hiszem hogy van. :(

2014. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Jófej:D ***** válasza:

és az attól függ hogy milyen játék. Pl. egy kreativitást igénylő játéknál síriusnak odaírhatod a videója alá hogy próbálja ki, és 20% hogy elolvassa

ebből 12% hogy kipróbálja

ebből 9% hogy tetszik neki

ebből 5% hogy videót készít róla



Úgyhogy ha egy olyan videósnak akihez illik a játék megírod kommentbe 5% esély van arra hogy videó lesz belőle :D

2014. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Videós alatt Youtube videóst értesz? Alig hiszem, hogy egy alig ismert játéknak egy pár tízezres nézettségű videós hozna népszerűséget. Ha egy játék igazán jó, az reklám nélkül is népszerű lesz. (Bár lehet, hogy a mai fiatalok már a youtube-ról tájékozódnak a játékokról, mi még a játékos oldalakról tettük ugyanezt.)

Oszd már meg velünk, melyik az az ismeretlen játék!

2014. okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

The Covery vagy TheGame Teve vagy TheOtherworldonline.

Ezt a 3 csatornát ajánlom.

2014. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A játék a lengyel származású Techland 2003mas Chrome-ja :D de szerintem. BF4 es játékélményt simán nyújt a játék

Otherworld-et már kértem de sajna nekik most nincsen rá idejük :/

[link]

Pc-guru tesztje

A játék grafikája simán olyan mintha 2011-es lenne :D küldjetek privátot és elküldön a telepítőjét :D

2014. okt. 21. 22:08
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát én pl nem veszek olyan játékot amit az otherworld nem tesztelt :D
2014. okt. 21. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Csodálkozol rajta, hogy egy 2003-as játékot nem ismer senki, és üresek a szerverek?

A maga idejében én is csíptem a Chrome multiplayerét, de ma már millió jobb alternatíva van helyette.

2014. okt. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Jófej:D ***** válasza:

Hát igen. Videósok nem fognak bemutatni egy 10 éves játékot...

De ahogy az előző is írta, biztos van jobb nála, ahol vannak a szervereken :)

2014. okt. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az mind1 de én keresek egy videóst aki bemutatja :D

Van letöltési link is

2014. okt. 22. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!