Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » W. O. T. -ben a két ágyúval...

W. O. T. -ben a két ágyúval rendelkező tankoknál lehet a másodlagos, nem toronyra szerelt ágyút használni?

Figyelt kérdés
Egyszer mintha láttam volna, hogy egy M3 Lee az alsó ágyúját mozgatta, de sajnos nem tudtam alaposabban megfigyelni, mert csak az után ugrott oda pár másodpercre, hogy kilőtt. Emellett az ilyen tankoknál két lövész is szokott lenni, és amikor löveget váltottam a Churchill I.-esemen, az alsó löveg is váltott. Lehet csak dísz, nem tudom, de könnyen elképzelhetőnek tartom, hogy valami billentyűvel lehet váltani a kettő között.

2014. okt. 20. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az M3-as Lee a játékban pont az alsó a testben lévő ágyúját tudja csak használni. A tornyában lévőt nem. A játékban még nincs több ágyús funkció. A több tornyos tankok is csak egyet tudnak használni. Elvileg lehet, hogy megcsinálják a több löveges verziót, de az még nagyon a jövő zenéje.
2014. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. okt. 20. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!