Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan vannak sorba az Assassi...

Hogyan vannak sorba az Assassin's Creed játékok?

Figyelt kérdés
Assassin's Creed, Assassin's Creed II,Assassin's Creed: Brotherhood, Assassin's Creed: Revelations, Assassin's Creed III, Assassin's Creed III, Assassin's Creed IV: Black Flag, Assassin's Creed Liberation HD Ezek milyen sorrendbe vannak?

2014. okt. 19. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:

az AC3-at kétszer írtad, de egyébként ez a sorrend.

Most jön nemsokára a Unity, meg a Rogue.

2014. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen észrevettem ,h kétszer írtam, elnézést. A liberation a Black Flag után van? mert pár helyen láttam ,h az a 3as után van csak nem vagyok benne biztos.
2014. okt. 19. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Hivatalosan a sima Liberation-t a 3 után adták ki, de az csak PS Vita-ra volt. Majd 2014-ben kiadták HD minőségben konzolra és PC-re.
2014. okt. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De akkor a történetbe hova passzol? Melyikkel kapcsolódik össze?
2014. okt. 19. 23:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazából egyikkel se passzol. Az eredeti neve Assassin's Creed III: Liberation, mert nagyjából azzal egy időben adták ki, de egyébként teljesen különálló szál. Semmi köze semmihez.
2014. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

mert megszeretnék venni 2 kollekciót.

Az egyiknek az a neve ,h Assassin's Creed - American Saga és abba van 3 játék.

Assassin's Creed III

Assassin's Creed IV: Black Flag

Assassin's Creed III: Liberation HD


szóval ez a 3 sem illik össze?

2014. okt. 19. 23:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez 3 teljesen különböző játék. Annyi 'közös' van a 4-ben és a 3-ban, hogy a 4. rész főszereplőjének köze van a 3. rész főszereplőjéhez. Nem lövöm le ennél jobban a 'poént' :D Szóval ennyi. De teljesen más mindenben.
2014. okt. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!