Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezeknek a Játékoknak Szerintet...

Jófej:D kérdése:

Ezeknek a Játékoknak Szerintetek mikor jön el a VÉG? (amikor már senki nem játszik velük)

Figyelt kérdés

World of warcraft, LoL, Minecraft,


Szerintem:

8év

21év

20év


2014. okt. 19. 17:31
 1/5 A kérdező kommentje:

Lehet hogy eg kicsit sokat írtam.. Legyen inkább:

8év, 15év, 16év,

2014. okt. 19. 17:32
 2/5 anonim ***** válasza:
47372 év, +-838473 év.
2014. okt. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak érdekel hogy ki mit gondol róluk...

Lefordítva magyarra (google fordítóval):


Kérjük, mindenki vegye komolyan a kérdés

2014. okt. 19. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez hogy "már senki sem játszik velük" egy elég relatív fogalom, pl. a WoW-al már alig játszik valaki, legalábbis az eredeti szerver már szinte pang. A Minecraft már kezd kimenni a köztudatból, még max. 2-3 év és már a kutya sem fog vele játszani. A LoL pedig valószínűleg még egy jó 6-7 évig sikeres lesz szerintem.
2014. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válasz. Akkor átfogalmazom egy kicsit a kérdést:

xxxx? (Mikor már olyan kevesen játszanak hogy leállítják a szervereket és nem adnak frissítéseket, mert nem éri meg)


Azért a minecraft szerintem még egy jó ideig menni fog, hiszen még mindig nagyon sok youtube videós foglalkozik vele, és amíg ez így van addig nem hiszem hogy el hagyják az emberek.

2014. okt. 19. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!