Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of legends-ben...

A League of legends-ben megéri XP boostot venni?

Figyelt kérdés
Mert olvastam néhány fórumot ahol azt írták csapda de most 23-as vagyok és minél előbb fel akarok jutni 30-ra mert nem sokára itt a szezon vége szóval megéri? és ha igen melyiket a napit vagy a győzelmeset éri meg jobban ?

2014. okt. 19. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, maximum IP boostot. 7lvlv xp boost nélkül is összejöhet a season végére,mivel úgyis itt lesz a hosszú szünet. Amúgy attól nem leszel jobb, ha gyors felmész 30-ra.
2014. okt. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És mit kezdesz vele ha szezon végére 30as vagy?
2014. okt. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. Most futhatsz a 30-ra, hogy rankedezz, de attól te még nem leszel jobb játékos, aztán csak szépen bekerülsz Bronzba és szidod a játékot.
2014. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jól mondják, hülyeség.

Semmiről nem maradsz le, ha nem éred el a 30-at season végéig, és ahogyan írták, nem leszel jobb játékos tőle, az meg szar érzés, ha miattad veszít a csapatod rankeden, és téged flamelnek (teljesen jogosan), mert ugyan 30-as vagy, de a tudásod jóval kisebb szinten van.

2014. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a kommenteket látok igazságot abba amit mondtok de azért megpróbálom (mármint feljutni de nem fogom annyira erőltetni ) sokszor játszottam nagyobb szintűekkel és ezért már tudok annyit néha többet is mint a goldos haverjaim de az xp boostot akkor elvetem még egyszer köszönöm a kommenteket .
2014. okt. 20. 06:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Na mikor valaki kijelenti, hogy tud annyit mint egy goldos akkor tuti, hogy nem tud. Oké,hogy mondjuk jó stattod van azon a lvl-en, de mondjuk goldban már máshogy mennek a dolgok. Emellett nem tartom valószínűnek, hogy bizonyos helyzetekben te is olyan keveset hibáznál, mint ők.
2014. okt. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 slenderman2001 válasza:
Igazából nem éri meg az Xp Boost.. Mert miért jó ha gyorsan 30 leszel? Igazából semmi.. 1 hét alatt 30-as tudsz lenni ingyen,ha sokat játszol (napi 5/6 meccs,szerintem...)
2014. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát azért az nem, nekem az altomon/smurfömön most van 70 normal win + rakat botgame és még csak 21-es.


De tényleg, nem éri meg, hacsaknem már van egy 30-asod és valamilyen oknál fogva kell egy másik pár napon belül.

2014. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Én most költöttem el Westen a 400 RP-m XP boostra, mert fel akarok gyorsan menni 30-ra.Igazából cska kell a Morgana skin meg a keret.28 as vagyok.Nekem megérte.

Az már igen,hogy egy 23 as játékos kijelenti,hogy többet tud mint egy goldos. Easten Goldos vagyok és még annyit sem merek kijelenteni, hogy annyit tudok, mint más goldosok.De azért grat az önbizalmadhoz, ha akarsz, majd egyszer játszhatunk együtt.

2014. okt. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jó ezt igazából nem azért mondtam és valószínűleg túloztam persze van hogy az enemynek kevés a hp-ja és én befutok turet alá meghalok de ő nem egyszer kétszer előfordult de nem is így "felvágni" akartam csak egy nyomos okot hogy miért menyek fel 30-asra én is szívesen játszanék együtt veled Eu-Nordic and East-en vagyok lvl 23 mint említettem és Spadeprince a felhasználó nevem . És köszönöm a kommenteket 9 hűha ilyen sok se volt még :D egyébként haverom azt mondja hogy szerinte meg érdemes lenne feljutnom szóval napi 4/3 mecs és meglátjuk mi lesz úgy is itt az őszi szünet.
2014. okt. 21. 06:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!