Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valami jó mmorpg ötlet?

Valami jó mmorpg ötlet?

Figyelt kérdés
Valami olyan mmorpgt keresek ami nem pay to win,vagyis nem kell érte fizetni ahhoz hogy élvezhető legyen.Továbbá leköti az embert és egyedül is el lehet benne merülni,és lehetőleg normális gépen is elmenjen.

2014. okt. 18. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is kerestem, de nem találtam, szóval nekikezdtem a jó öreg WoW-nak egy tört szerveren.
2014. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha talalsz szolj nekunk is, rajtad kivul meg par millio ember keresi ugyanezt...
2014. okt. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a legtöbb buy to paly mmorpg ilyen, pl guild wars 2.


ja hogy minden ingyért legyen? olyat biztos nem találsz.

2014. okt. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen a "normális" gép?

Egyébként rengeteg teljesen ingyenes MMORPG van, a legjobbak: RIFT, TERA, AION, Neverwinter, ArcheAge, Firefall. Ha akarsz, vehetsz bennük nagyobb hátizsákot vagy gyorsabb hátast, de egyik sem kötelező, a világ végéig eljátszhatsz teljesen ingyen.

2014. okt. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Guild Wars 2-re tökéletesen illik a leírásod.
2014. okt. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!