Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lassú a Mortal Kombat...

P@rkour07 kérdése:

Miért lassú a Mortal Kombat Deception pc-n PCSX 2-vel?

Figyelt kérdés
Olyan mint a lassított felvétel. A Shaolin Monks-ot is próbáltam és az is olyan. Próbáltam a PCSX 2-n bütykölni de sehogy se lett jó. Mondjuk nem értek hozzá de neten keresgéltem megoldást erre a "lassított felvétel" problémára de nem sok mindent találtam és semmi nem használt amit próbáltam. Valaki aki ért hozzá legyen szíves segítsen, ha van rá megoldás! Vagy más emulátor is létezik amivel meg lehetne még próbálni?

2014. okt. 17. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Géped adatai, pcsx2 verziószáma?
2014. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

PCSX 2: 1.2.1 r5875

Ram: 4 GB, 1066 MHz, DDR3

Processzor: Intel Core i3-3220 3,3 GHz 3 MB LGA1155 BOX

A gépház Barebone Vintage V6-P8H61ELX, ebben benne van az alaplap integrált VGA-val de azoknak az adatait nem tudom megmondani, mert nem értek hozzá.

2014. okt. 17. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyenge láncszem a vga, de az emulátor inkább processzorigényes. Nekem régebbi gépen akadásmentesen, időnként minimálisan belassulva futott a deception. Viszont Az általad írt pcsx2 verzióval nekem is gondjaim voltak. Próbáld ki az 1.0.0-ás verzióval.
2014. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszi, kipróbálom. Még annyit kérdeznék, hogy a PCSX 2-be milyen BIOS file-t kell kiválasztani, vagy mi a különbség közöttük?
2014. okt. 17. 21:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam és ezzel a verzióval se jó. Más ötlet?
2014. okt. 18. 10:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!