Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Microsoft Flight Simulator...

Microsoft Flight Simulator X-ben (a játék már telepítve) a Ultimate Terrain X - Europe telepítése után miért kellene újra aktiválnom a játékot?

Figyelt kérdés

Tehát. Az a probléma hogy újbóli aktiválást kér miután feltettem az Ultimate terrain europe-t. Hiába crakelem meg újra, újabb hiba jön.

"Fligh Simulator was unable to load some program files and will now exit. please reinstall Flight Simulator to restore or repair the program installation"

Hiába telepítem újra a játékot, aztán a kiegészítőt megint, ugyanez történik. Ma már háromszor végigcsináltam. Remélem valaki tud segíteni..



#fsx #Flight Simulator #Ultimate Terrain X - Europe
2014. okt. 17. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ultimate Terrain X Akkor az Ultimate Terrain X-nek rossz a crack je. Mellesleg az egy felesleges kiegészítő, használj mást, pl. ORBX
2014. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi, akkor nem erőltetem. megnézem majd amit írtál.

de már más baj is van, felraktam megint. És mikor beállítok mindent, honnan hova stb.. és repülnék, beszarik az egész. Félig a földben van a gép, mintha ugrálna, nem reagál semmire. Nincs hang meg ilyenek...én nem tudom mi a baja, de már kezd idegesíteni..

2014. okt. 18. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!