Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » RGH-s XBOX360-omra letöltöttem...

RGH-s XBOX360-omra letöltöttem a GTA V-öt és azt irja a játékban hogy waiting for cloud? Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2014. okt. 17. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az, hogy az 1. dvd-t nem raktad fel a belső vinyódra? Ha nincs csak külsőd esetleg egy Xbox360 által formázott (legalább 16GB-s) pendrive-ra rárakhatod gépről Horizon-al (Horizon Xbox 360 USB Modding Tool ). Play lemezt meg a többi játékod közé rakod és arról indítasz (persze a pendrive-nak mindig be kell lennie dugva ha tolod).
2014. okt. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De lehet.. egy play disc meg egy Install Mappa volt.
2014. okt. 18. 14:56
 3/8 A kérdező kommentje:
Van Ncorem de eddig nem találtam meg :S
2014. okt. 18. 14:58
 4/8 A kérdező kommentje:
letöltöttem Cd1, Cd2-est és felraktam. Disc 1-nél nem indul el a játék hanem kiir valami 2 lépéses dolgot a 2.cd-nél meg waiting for cloud :(
2014. okt. 20. 14:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha fel van rakva a DISC 1 akkor a 2-es Play lemezzel tudod indítani. Én szántam az első lemezre egy 16gb-s pednrive-ot anno.
2014. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2-es play lemeznél meg waiting for cloudot ir.-
2014. okt. 21. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor az első lemezt raktad rosszul fel. Én nem tudom, hogy neked belső merevlemezed van van szimpla xbox-os, vagy bármilyen mezei (fat32-es, átalában az RGH-s gépek azzal szimpatizálnak). Fat32-es merevlemezre nem fog felmenni az első "install" lemez. Ezért írtam, hogy ha megformázol egy pendrivot az xbox-al majd horizonnal ráhúzod az első lemezt, hogy utána menni fog. Esetleg az XM360 2.0d-vel unlockolhatod az első lemezt mint egy dlc-t, de csak ha jól van felrakva.


Konkrétan nekem külső winyóval igy tudtam megcsinálni: felmásoltam a play lemezt a helyére (nekem GOD-ban volt), aztán az install-t egy látható helyre. Leformáztam egy pendrive-ot majd a "jó helyre" bemásoltam a vinyórol a pendrive-ra (xbox FSD alól), kiunlocoltam és a play lemezzel ment. De a horizonnal kicsit egyszerűbb, a gta után minden dlc-t és hasonló dolgot azzal csinálok. De ha ennyire nem megy kérj meg vmi ismerőst, hogy megoldja neked. Én is elcsesztem vele 2 napot mire rájöttem anno.

2014. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mit mondasz csak az a baj nekem ez bonyolult :S
2014. nov. 8. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!