Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A darkorbiton 1.500. 000...

A darkorbiton 1.500. 000 kredittel mit tudok elvinni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ.. szerver, időpont. A legjobb éjjel vagy kora reggel (tudom ki van olyankor már ébren, de akkor van 40-50% esélyed) Az általános értékre rátérve, ha szerencséd van ennyiért vihetsz egy vengát, vagy designe golit, de van olyan is hogy másfél milláért REP3-mat visznek.. sajnos ez szerencsefüggő. (Tipp: Ha liciten rögtön az elején beraksz golira mondjuk 100 ezret akkor lehet esélyed mert a többiek azt gondolják hogy nagy összeget rakott rá az illető és inkább hagyják :D
2010. márc. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hozzátenném, hogy esetleg kipróbálhatod, hogy csakis a licit idejére a neved után teszed valamelyik ismerten erős klánnak a nevét. Csak utána vedd le, mert megölnek..

Szerencsén múlik minden én a golim 3ért vittem, előtte a vengát 5ért, rep 3 401,001.. és soha ne kerek számot tegyél rá..

2010. szept. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ma 4-kor lf3-at 17 milláért hoztam + apró

a venga 9 misi volt.

Tipp: a cubikon nyersanyagját vegyétek föl ;)

2011. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!