Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyan flash játékot keresek,...

Olyan flash játékot keresek, ami elmenti a megszerzett pontokat, és meg is lehet őket tekinteni? Olyan oldal is érdekelne, ahol lehet versenyezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan ingyenes játékoldalt keresek, ahol nyomon lehet követni az elért eredményeket, van csetelési lehetőség, és versenyezni is lehet akár.


Az Internetjáték.hu és a Cool Játékoldalon kívül.

Segítségeteket előre is köszönöm.

Sok játékoldal a Mochiads-ra támaszkodott, de van-e még olyan oldal, ez érdekelne.



#toplista #flash játék #pontelmentés
2014. okt. 17. 07:21
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Ha regisztrálsz, és be vagy jelentkezve, minden játékban elmenti az eredményeidet, a játékállást, krediteket, achivementeket lehet szerezni, stb.

2014. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, de ezek a játékok nekem nem nagyon tetszenek.

Talán kettőt találtam, ami engem érdekel.

A stratégia és a defense játékok nekem túl erősek.


Egyszerűbb játékokat keresek, inkább logikai, hármasítós, buborékos, ügyességi játékok érdekelnek.

És ha lehet, magyar nyelvű legyen a leírás.

2014. okt. 22. 00:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!