Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok játszani a...

Miért nem tudok játszani a watch dogs multiplayeres részével?

Figyelt kérdés
A történet elég hosszú , próbálom rövidre fogni ... : Szóval van nekem egy 360-om. Nem túl régen, először amióta megvan, rácsatlakoztam a wifinkre. Rákérdezett valami frissítést, a lényeg hogy lefrissítettem és lejött vele egy csomó minden (Explorer, reklámok, játékajánlók).Kb ez előtt egy héttel megvettem a watch dogsot. Pár nappal ezelőtt pedig valamiért el tudtam vele kezdeni multiplayer-t játszani, ez kb 3 napig tartott, most pedig megint azt írja amikor el akarok kezdeni online játékot hogy nincs jogosultságom valami xbox live-hoz vagy valami ilyesmi. Hozzá kell hogy tegyem hogy még SOHA nem vettem xobox live-ot. Szóval a kérdésem lényege hogy miért tudtam játszani ingyen multiplayer-t? ÉS most miért nem tudok? Hogy lehetne visszahozni? Bocsi ha kicsit értelmetlenül fogalmaztam vagy érthetetlenül. Trollok kíméljenek.

2014. okt. 15. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A múlt hétvége ingyenes live hétvége volt.
2014. okt. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg?? Köszi a válszt mert mostmár legalább nem fogom rágni magam rajta hogy mért nem tudok játszani. Amugy kifejezetten csak a watch dogs-ban volt ingyenes vagy bármelyik játéknál?
2014. okt. 16. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Az összes játék ingyenes volt. Egyébként évi 15.000 a live hivatalosan neten mintha kicsit olcsóbban is lehetne találni de ez nem biztos.
2014. okt. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!