Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valakinek van valamilyen...

Törppilla12 kérdése:

Valakinek van valamilyen információja a The Walking Dead season 3-ról? (Játék)

Figyelt kérdés

2014. okt. 11. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lesz. Eddig ennyi a többé-kevésbé tuti. Ha engem kérdezel, már talán jövőre.
2014. okt. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínűleg, hanem biztos. Már hivatalosan megerősítette a telltale games. 2015ben jön , ha minden igaz :) Ennyit tudunk, arról nincs információ , hogy kivel leszünk, hol, mikor.
2014. okt. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És kinek milyen ötlete van?
2014. okt. 14. 16:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha engem kérdezel, nehéz dolga lesz a készítőknek. Nem akarok spoilerezni annak aki nem játszotta még végig, de tudjuk, hogy mi a vége a 2. évadnak. Több befejezés is lehetséges, több szál marad és így nehéz lenne ugyanonnan folytatni( szinte lehetetlen). Szerintem ugrani fogunk az időben pár évet és mindenki ugyanonnan kezdi majd, esetleg nem is fog kapcsolódni nagyon a második évadhoz, azt sem tudni milyen karakterrel leszünk.. kíváncsi vagyok már én is, na :)
2014. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem,hogy a készítők miért csinálták így az egészet mármint a 2 szezon 5 részére gondolok.Tudták,hogy mennyi munka lesz a játék folytatása így ettől függetlenül van vagy 5-6 befejezése a játéknak.......

(SPOILER) Mindenesetre én nagyon sajnálom Kenny-t szerintem nem érdemelte meg azt hogy megölje bárki mindig csak a gyerekek voltak neki a fontosak....Emellett bízom benne hogy legalább Clemet nem fogják megölni a készítők már elegem van abból hogy mindig megölik a kedvenceimet(Lee,Luke és most már Kenny is tényleg halott lesz részemről még nem ,mert én még nem öltem meg)

2014. okt. 15. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:

(SPOILER)


én sem öltem meg kennyt. de amint már írtam, ennyi végződéssel lehetetlen ugyanonnan folytatni. szerintem ugrani fogunk az időben teszem azt clem 18. születésnapjára. AJ is nagyobb lesz már, ő lesz a társunk. és a season 2 vége szerint fog visszaemlékezni clem a dolgokra. kíváncsi leszek :)

2014. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, őszintén szólva szerintem ők sem tudják, hogyan kellene folytatni. 2016 első felére rakták a megjelenést, de most elkezdtek egy 3 epizódos önálló mini-évadot fejleszteni valami ismeretlen néger nővel. Én nem reménykednék 3. évadban jövő március-április környékéig.
2015. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!