Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Playmobil "katonák" darabja...

Playmobil "katonák" darabja átlagosan mennyibe mennek amik 1974-esek?

Figyelt kérdés

Ugye vannak ezek a playmobile figurák, amik különböző fegyverekkel, lovakkal, és rengeteg tartozékkal felszerelhetőek, forog a kezük, és az eredetik ami nem "koppintás" 1974-es. 500 Forint körül láttam egy használt boltban jó minőségű katinákat darabonként, teljes páncéllal, és fegyverrel. Megéri beszerezni ennyiért őket, tehát ez reális ár, vagy jóval olcsóbban is kapni?!

Csak pár netes oldalon láttam eladókat. De 500 forint sok egy 1974-es nagyon jóminőségű playmobil figuráért, ha kap az ember hozzá páncélt is?! Nem tudom darabja mit érhet, csak gyűjtöm ezeket, és szeretnék beszerezni minél többet, minél olcsóbban, és kizárólag 1974-es évjáratúakat.



#játék #bolt #harcos #katona #Playmobil #1974 #playmobile #geobra #playmobil áruház #játék eladó
2014. okt. 11. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Én bolhapiacon láttam olyat aki 1000ftért árulta darabját... nevetséget.

Rengetegen találnak ilyet padláson aztán elviszik bolhapiacra és nincsenek tisztában valódi értékével. Szóval szerintem bolhapiacokon nézz körül, szerintem kaphatsz 100-200ftért is.

2014. okt. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De 500 forintért ha kapok, és ha az a figura tényleg nagyon jó megéri azért megvenni, nem?
2014. okt. 11. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudsz képet küldeni? Amúgy honnan tudod, hogy tényleg 1974-es e?
2014. okt. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A playmobile katonák talpára mindig rá van írva, hogy 1974-es és az hogy geobra. :) képet most nem sajna
2014. okt. 12. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Kösz, csak nekem is van gyerekkoromból egy doboznyi és kíváncsi voltam.
2014. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!