Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3/ Battlelog web...

Galuska1 kérdése:

Battlefield 3/ Battlelog web plugin?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal mikor leszedem a Battlelog plugint a telepítője egyből magától bezárul.Kis idő után rájöttem,hogy felrakja ugyan a plugint,de a "C"-re nekem pedig a játék a "d"-n van,de hiába rakom át a plugin mapáját,vagy csak azokat amik benne vannak mert ugyan úgy nem működik. Hogyan oldhatnám meg?

2014. okt. 10. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a C -re rakjak (ezek szerint MINDENKINEK) és a ha D -n van akkor is működni-e kéne! Próbáld meg Mozillával!
2014. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja jó oké,hülye voltam,bocs srácok. Mikor mozillával próbáltam,akkor kiírta,h aktiválni akarom-e a plugint,ezt követően meg néztem ezt Chrome-on is és ott a websávban arra a kis picike szarra kellet csak rákattintanom és ott a plugin engedélyezése.
2014. okt. 10. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!