Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van igény ilyen Minecraft...

Van igény ilyen Minecraft szerverre?

Figyelt kérdés
Szeretnék létrehozni egy Minecraft szervert, de olyat, amiben nem üthetsz ki blockot, hanem egy emberrel mászkálsz, egyre erősödő mobokat ölsz, titkos alagutakban mész, városokba mész el, küldiket csinálsz stb.

2014. okt. 10. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó kis szerver lenne.. De ha nem vagy profi szintű konfiger akkor hagyjad az egészet D_D
2014. okt. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kell profi config, csak találékonyság kell ide :)
2014. okt. 10. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Már van ilyen, a WynnCraft. De az is angol, úgy hogy jó lenne egy ilyen szerver. Viszont azt ajánlom, hogy ha tényleg profi szervert akarsz, akkor saját pluginokat programozz.
2014. okt. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Wynncraftot ismerem, de nem lehet eredetim, mert Maestros kártyával nem lehet megvenni, ezért akarok egy saját RPG szervert. Amúgy nem vagyok nagy programozó, a saját pluginok nem fognak menni, de sok jó plugint találtam. (órákig kerestem pluginokat többször is)
2014. okt. 11. 11:09
 5/5 A kérdező kommentje:

Itt a leírása a leendő szerónak:

Sziasztok! Hamarosan elkezdjük építeni a Kovacraft RPG mapját, és ehhez várunk építeszeket. Viszont ez a szerver nem mindennapi lesz! Egy világban kell túlélned, szörnyek között, küldetéseket kell teljesítened, stb. Hogy majd mi fog várni arra aki segít, és arra, aki majd később feljön? Sok idő lesz felsorolni:

- Aki segít az építésben, az kezdésnél enchantolt bőrcuccot és kőkardot kap (ez kezdésnél hatalmas segítség).

És akkor mondom is, mit akarunk létrehozni :

- A játék egy börtönben fog indulni, ahonnan szabadulnod kell. Miután nagy nehezen kiértél, egy városban találod majd magad, és elkezdődik a kaland. Városonként egyre erősödő szörnyek! Titkos katakombák! Óránként újratöltődő ládák!

- Várak is lesznek majd, amibe néha erős mobokat spawnolunk le (pluginnal), amik olyan tárgyakat dobnak, mint pl. gyémántcipő, ami megnöveli az életed, és gyorsabb leszel tőle. Ha elfoglaltatok egy várat, akkor megnyílik a vár piaca, és újabb dolgokat szerezhettek. A mapon nem lehet blockokat kiütni, ezért erre majd mindenképpen szükségetek lesz.

- Keepinventory true (nem veszik el a cuccod ha meghalsz)

- Craftolható tárgyak, amik varázsképességekre képesek. (pl. tűzlabakilövés, a közelbe teleportálás, stb.)

- Mypet talán lesz, de nem biztos

- Ha sikerül megoldanunk, akkor lesz iható ellenállás, émelygés, stb. poti.

- Őszinte leszek: nem lesz csodaszép map, de sok település lesz, a házak meg tele lesznek titkos alagutakkal, ládákkal stb.-vel.

-Játékbeli dolgokért vásárolható rang!

-Gyakori eventek lesznek!

- Segítőkész tulajok! (legalábbis az egyik nagyon segítőkész :D)

- Bant nagyon ritkán adunk majd!


Még egyszer elmondom, ez a szerver még nincs kész, még el se kezdtük, de várunk építészeket, akik segítenének építeni.

Amit itt leírtam, az nagy részben tényleg teljesítve lesz!

2014. okt. 11. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!