Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim kard bug micsináljak?

Skyrim kard bug micsináljak?

Figyelt kérdés
telepítve van pár mod ezek közt a dual sheat reduy is és a karakteren a jobb oldalán a kard mindig ott van.még ha eldobom az összes karom akkor is.már ujratelepítettem a modokat is. de nem akarom a régi mentést betölteni mer már nagyon előrehaladtam azóta.van erre valami megoldás?

2014. okt. 8. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

A modok újratelepítése segíthet szerintem, HA a Dual Sheat Redux-ot telepíted fel utoljára. Vagy esetleg valamelyik modot nem rakod fel ami ugyanúgy kihatással van a fegyverek hordására.

A(z) Xp32 Maximum Skeleton fel van rakva? Meg ajánlott hozzá a Fnis is.


Tudom írtad már a modok újratelepítését, de lehet hogy a sorrend nem jó vagy összeférhetetlenség van kettő esetleg több mod között, és talán nézz még utána a modok betöltési sorrendjének is.

Remélem segítettem.

2014. okt. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
dual sheat redux,xp32 skeleton,immersive animations, ezek a modok vannak amik kapcsolódnak ehez, youtube ról néztem totorialt hogy mien sorrendbe kell felrakni szóval nem az lehet a baj.
2014. okt. 9. 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!