Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Walking dead 400 daysel...

Victory1995 kérdése:

A The Walking dead 400 daysel van egy kérdésem?

Figyelt kérdés
Akik a végén a táborba voltak azok az emberek benne lesznek a season 2-be?

2014. okt. 7. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
nem.
2014. okt. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Volt egy másik kérdés. (Nem tudom melyik) Ott azt írták, hogy elengedhetetlen végig vinni, hogy megértsem.


De NINCS :)

2014. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát kb. semmi köze hozzá, egy-két nagyon apró dolog van benne amit amúgy nem is vesz észre az ember. nekem is csak mondták.
2014. okt. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a francról beszélnek az előzőek, bár az bizonyos, hogy túl sok port nem kavar a második évad történetébe.

A 400 Day-sben megismert 5 szereplő (6, ha Shel-t és Becca-t külön számítjuk) meg fog jelenni a második évadban attólk függően, hogy a kiegészítő epizód végén csatlakoznak-e Tavia-hoz.

Vince, Russel, Wyatt, Bonnie, Shel & Becca.

Az epizódban hozott döntéseidtől függ, hogy ki csatlakozik a végén. Az egyetlen kivétel Bonnie, aki mindenképp csatlakozik, és őneki fontos szerepe lesz a második évadban, de ezeket a poénokat már nem lövöm le, hogy mi lesz.


Egyáltalán nem szükséges megvenni ezt a kiegészítőt ahhoz, hogy értsük a történetet, de szépen bemutatja ezt az 5 karaktert. Illetve azt sem szabad elfelejteni, hogy az első évad úgy ért véget, hogy az összes Telltale Walking Dead rajongó kiugrott a gatyájából, hogy mi fog következni, és ez a DLC erősen enyhítette a várakozás kínját azalatt az 1 év(!) alatt, amíg a második évadra vártunk.

2014. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Én nem vettem meg hanem letöltöttem. Nagyon imádom ezt a játékot.
2014. okt. 15. 23:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon imádod akkor vegyed meg. Szeretnénk, ha jól sikerülne a 3. évad is még. Támogasd a fejlesztőket.
2014. okt. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Season 2-ben benne lesznek főként Tavia (de mindenki csak az Episode 3-ban!) Annyit tudok hogy pár másodpercig feltűnik benne Vince Shel s Becca. Na meg persze Bonnie de ő velünk fogja folytatni az utat de ha jól tudom az Episode 5-ben meghal
2014. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na hát ezt jól lespoilerezted. Nem biztos, hogy meghal, a döntéseidtől függ.
2014. okt. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 400 nap DLC-ben ha jól hátszod ki a lapjaidat,és sikerül mindekit magaddal vinned,akkor ők az s2-ben ott lesznek..
2016. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!