Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreas megjelenés,...

GTA San Andreas megjelenés, amikor elindítom a játékot átállítódik a windows kínézete mitől van ez?

Figyelt kérdés

Hali, az a problémám, hogy tegnap egy csomószor újra telepítettem a GTA-t mert bepakoltam egy grafika javító modpackból néhány cuccot aztán ki is vettem, nem volt jó szóval ezért. Aztán mindig valami DirectX problémája stb volt, meg valamit nem talált aztán feltelepítettem egy programot helyre is hozta(konkrétan a s0beitot az adott hozzá dolgokat és jó lett), elindul a játék, de amikor elindítom a GTA-t megváltoznak a dolgok, ha leteszem a tálcára akkor látom ugye csak de zavar. Szóval előtte ilyen a megjelenés: [link]

Utána meg ilyen: [link]

Szóval, mi lehet a probléma, és hogy tudnám ezt helyrehozni?! Előre is köszönöm a válaszokat! Ui:Megjelenés változásban a színekre gondolok, a bezárás gomb sem ugyanaz stb.. Próbáltam már személyreszabásban változtatni de ott meg a normális beállításokat mutatja abban azt írja mintha olyan lenne mint az első képen.



2014. szept. 29. 19:48
 1/4 anonim válasza:
Semmi komoly nekem is ez van nem bírja a vidikártya.
2014. szept. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De eddig nem volt ilyen, és kivan szedve a modpack.. És rohadtul idegesít... Szóval ezt nem lehet sehogy megoldani? Mert mondom eddig nem volt ilyen tökéletesen működött a vidikártyával se volt gond.
2014. szept. 29. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem videókártya probléma, hanem Windows 7-é. Végülis problémának nem probléma, csak a Windows a standard (értsd:alap) beállításokra teszi/veszi ilyenkor a grafikus beállításokat, esetedben a témát, hogy növelje a teljesítményt.
2014. szept. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, erre már rájöttem, de nem tudod hogy tudom visszaállítani? Bezárom a GTA-t igen, jó lesz, de én GTA alatt is akarom hogy normál legyen, mert eddig úgy volt..
2014. szept. 30. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!