Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leagues Of Legends Riven...

Leagues Of Legends Riven vélemények? Tippek, trükkök, akiktől félni kell, cuccok mit érdemes?

Figyelt kérdés
Vagy épp hasonló karakterek? Köszönömm!!:)
2014. szept. 29. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Platinum riven player vagyok. Nem akarok hosszasan írni, nem tudom tudsz-e angolul, ha igen írj rám privátot és küldök pár guideot amiből tanulhatsz. Ha jól megtanulod a karaktert nincs aki megállítson, viszont nem könnyű.
2014. szept. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem játszom vele platinum szinten, de egyik ismerősöm, akivel gyakran játszunk együtt, őt maineli, ezért tudom, mire képes. Lanen hatalmas agresszor, közelharci karakterrel esélytelen letradelni, teamfightban pedig valamelyik carryt gyorsabban öli meg, minthogy felfogná, mi van. Még mindig erős, pedig elég komoly nerfeket kapott, régebben LCS-ben instapick volt. A ranged toposoktól érdemes tartania, mert azokat nem igazán tudja letradelni, hasonló karakter pedig például Irelia, az most ez egyik legerősebb topos.
2014. szept. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!