Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért örülnek annyira CS:GO...

Miért örülnek annyira CS:GO játékosok egy "késnek"?

Figyelt kérdés

Gondolom ez egyéb speciális tárgyakra is igaz?

Hisztérikusan üvöltözik az "OMG"-t, sőt hanyatt esnek, ugrálnak az eksztázistól. Először azt hittem, ez olyan lányos dolog, mert egy nőtől láttam először, de a YT-on nem egy példa van arra, hogy férfiak csinálják ugyanezt.


Sokat számít a játékban, egy ilyen spéci bicska, vagy csak amolyan trófea?



2014. szept. 29. 05:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát hidd el, én is így örültem! Eladtam 38 euróért (?!?!KI A F4SZOM VESZ MEG ENNYIÉRT EGY SEMMIT?!?!) és megvettem belőle vagy 10-15 játékot steamen (steam sale)
2014. szept. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem a kedvedért, ez a legolcsóbb "bicska" Steam piacon. [link]
2014. szept. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
No és sokat kell Cségózni egy ilyen "semmiért", hogy aztán drágán eladhassuk? Egyáltalán hogyan lehet hozzájutni? (Mármint nem pénzért. Azt kapni szeretnék érte...)
2014. szept. 29. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak ládából esik, de nagyon ritka, és ezért ilyen drága.
2014. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
64%
Eszmei értéke van, ami igen magas a ritkaság miatt. Csak ládából esik, és egy ládakulcs 1,8Euro (+ ha nincs ládád azt is venni kell, vagy nagy nehezen kidroppolgatod őket meccs végén). Nem ritka, hogy egy kés 300-500 Euróért megy el marketen. Semmi érdemi haszna nincs a játékban, a ritkaságot fizeted meg, nem a funkciót. Olyan ez, mint a Mona Lisa. Semmire nem jó (max befűteni, vagy ha elfogyott a WC papír, de már bezárt a bolt...), még is több száz millió dolcsit ér.
2014. szept. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!