Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játékok szövegeit hogyan...

Játékok szövegeit hogyan lehet kinyerni, hogy honosíthassam?

Figyelt kérdés

Van néhány játék, amit szeretnék honosítani.Azt tudom, hogy lehet őket (tehát valami módon hozzá lehet férni a szövegekhez) csak nem tudom hogy hogyan.6-an lennénk rá, angolt anyanyelvi szinten beszéljük mindannyian, szóval fordítás menne, csak a technikai résszel van gond..

Tudom van már kismillió ilyen kérdés, de nem nagyon találtam kielégítő választ, a magyarítások.hu meg nem működik..

Valahol olvastam, hogy létezik olyan program ami kiszedi egy játék nyelvi fájljait, és fordítás után vissza is lehet vele tenni, de elfelejtettem a nevét..



2014. szept. 26. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez programonként változhat. Van ahol sima text fájl, de olyan is akad, ahol ki kell tömöríteni egy nagyobb állományból, kikeresni egy rakat mappa és fájl közül, konvertálni, aztán az egészet visszacsomagolni. Ráadásul némelyik játék nem hajlandó elfogadni bizonyos ékezetes karaktereket, esetleg ragaszkodik a betűszámhoz.
2014. szept. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Konkrétan most az Assassin's Creed Brotherhood és Revelations-t akarjuk fordítani, miután a legutolsó próbálkozás(SteveQ és konyak20 csinálta azt hiszem) csak úgy eltűnt, vagy félbemaradt.(bár lehet csak én nem találom)

2014. szept. 27. 14:36
 3/4 Csori96 ***** válasza:

A módszer játékonként változó, néha nagyon könnyen ki lehet nyerni a szövegeket, néha pedig évekig kell várni egy használható módszerre. Olyan program, mellyel bármely játék fordítható, sajnos nincs.


Egy-egy játék fordításához itt kérhetsz technikai segítséget:

[link]


Az Assassin's Creed - Brotherhood & Revelations fordítása 70%-nál tart.

[link]


[link] - Itt fordítókat keresnek. Ha van hozzá kedvetek, nyugodtan jelentkezzetek.

2014. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos infót! Lehet hogy jelentkezünk
2014. szept. 28. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!