Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit jelent a The Walking...

Legonday kérdése:

Mit jelent a The Walking Dead? Vagyis miről szól azt tudom hogy játék de milyen mi a lényege? Kérlek normális válaszokat írjatok

Figyelt kérdés

2014. szept. 26. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

A Telltale Games-féle The Walking Dead epizodikus játék a képregényből és az abból készült tévésorozatból vesz át elemeket, ám új főszereplőkkel dolgozik, akiket eddig egyik műben sem láthattunk.

Hősünk egy Lee Everett nevezetű bűnöző, aki a hétéves Clementine-nel próbálja túlélni a történteket. Útjuk során persze összetalálkoznak a már ismert szereplőkkel, például Atlanta határában Rickkel, Lillyvel és Glennnel, illetve számtalan zombit is elintéznek, elvégre ez egy Walking Dead-játék -- ám nem csak a mészárlásról szól a történet. A Telltale-nek ugyanis az a célja, hogy az átlagos zombis játékoknál jobban berántsa a játékosokat, s ezért nehéz kérdésekkel is bombáznak minket, olyan helyzetekkel, mikor mindkét felkínált lehetőségnek szörnyű végkimenetele van.

2014. szept. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat!De ez akkor végülis annyira nem ijesztő? (mert elég ijedős vagyok) mert luckeytől láttam egy rész
2014. szept. 27. 10:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem az, az első évad 4. epizódjában van egy közepes ijesztés, máshol nincs gyakorlatilag. A története a lényeg, iszonyat jó, én kijátszottam az első-második évadot nyár végén, és szabályosan rázott a hideg napokig, nagyon jól felépítették benne a karaktereket, én eddig sosem sírtam játékon, de ezen 3x is. Olyan játék amit ha befejezel szabályosan rosszul esik visszatérni a saját életedhez, sokkal inkább élnél a játék világában.
2014. szept. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Wow azért rázott a hideg mert olyan jó volt vagy mert féltél?A sorozat csak angolul van?mert ha nem muszáj lesz elkezdenem nézni.És lenne még egy kérdésem honan jönnek a zombik?most LuckeYtől nézem a 2.rész de eddig nagyon tetszik csak ő játszik vele.Köszönöm ez a választ is!Figyelj jó lenne ha ere a kérdésre vissza térnél pár szór mert elég sok kérésem van még.U lenne még egy (bocs hogy ennyit kérdezem) lehet hogy most nyomoréknak fogsz tartani de nem tudom hogy mitjelent a címe bróbáltam google forditón de nem birta le fordítani be írtam a szavagat egyesével és azt írta hogy A Halott Séta
2014. szept. 27. 18:10
 5/12 A kérdező kommentje:
Bár gondolom azért mert olyan jó volt
2014. szept. 27. 18:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért mert olyan jó volt. Sétáló halált jelent a címe, a zombikra utalva ugye. A zombikat senki sem tudja hogy honnan jönnek, a túlélők akiket irányítassz legalábbis nem jönnek rá a játék alatt.
2014. szept. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
uu kösz újra a választ majd még nézem luckeytől szaval még szerintem lesz kérdésem de mit az előzőbe is mondtam jó lenne a erre a kérdésre visszatérnél még párszór :D
2014. szept. 28. 16:44
 8/12 anonim ***** válasza:

Magyarítás:

[link]

2014. szept. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez a játékhoz van,Mert én nem játszok
2014. okt. 2. 18:41
 10/12 A kérdező kommentje:
bocs ki marat a kérdőjel szóval ez a játékhoz van?
2014. okt. 2. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!