Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Be szeretném tenni a Minecraft...

Be szeretném tenni a Minecraftomba a Nodus nevű "hacket". Minecraft by ramirezem van. Sok vidit is néztem úgy csináltam ahogy mutatták, de nem akarja betenni a Nodust. Tudnátok mutatni vidit vagy megmondani hogy kell betenni?

Figyelt kérdés
HELP
2014. szept. 26. 21:16
 1/6 Hgfeusdj válasza:

Helló!


Régen csináltam utoljára ilyet. ha meg tudod várni hogy kicsit utánanézzek meg kipróbáljam akkor szerintem tudok majd segíteni. azt előre elmondom hogy nagyon vicces lessz. az a legjobb amikor felmész egy szerverre és mindent csinálsz amit nem vesznek észre rajtad pl.: x-ray, vadonban ha nincs ott senki rajtad kívül akkor vizen járás, repülés, időgyorsítás, pvp-n aimbot. nagyon vicces tud lenni ha nem veszik észre. ja és hányas verzióval játszol?

2014. szept. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 adventurer111 ***** válasza:
Azt mondjuk nem találtam meg amit te, de általában az hogy: start gomb->keresésbe/futattásba beírod hogy %appdata% ->MC-d mappája->versions->belehúzod a csak a nodusxy.jar-t és nodusxy.json-t tartalmazó mappát!Jó lenne tudni hogy melyik launchert használod mert ehez olyan kell amiben tudod változtatni a játékverziót.1.7.x-re és 1.8-ra itt lehet letölteni: [link]
2014. szept. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 válaszolónak: 1.7.2 es generálású a saját világom de szerveren is ki szeretném kicsit próbálgatni:) ismerem amugy a hacket csak nem akarja betenni várom utána nézésed köszi:)
2014. szept. 27. 10:17
 4/6 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak Minecraft by ramirez ez egy olyan tört minecraft féleség. A json fájlt is add meg és akkor egy mappába az egészet tegyem be ? köszi amúgy a választ!
2014. szept. 27. 10:18
 5/6 adventurer111 ***** válasza:

Aszem meg van amit te találtál és látom már hogy hol akadtál el.Egy másik MC verzióból másold át az elkészített mappádba az xy.json-t! Nevezd át minecraft.json -ra aztán nyisd meg szövegszerkesztővel és az id-nél a számot írd át minecraft-ra és az elkészített mappát elnevezed minecraft-ra és gondolom nem kell mondanom hogy a mappába kell lennie a minecraft.jar-nak és a minecraft.json-nak és ha jól csináltad akkor a launcherben ott kell lennie az edit profile-ban egy release minecraft-nak azt indítsd el és mehet a cheatelés!


Ja és kösz hogy kiírtad a kérdést mert eszembe jutattad hogy hogyan kell a forge-universal-t telepíteni.Ha még valamiben elakadsz csak írj!

2014. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Figyi! A hack neve nodus tehát a mappát nodusnak kéne neveznem nem? Milyen mappáról beszél? Milyen json? A nodus.jsonról? Letöltöttem tőled és nem indítja el nincs ott a verzióknál! És nincs másik minecraft mappám? Tört mchez nemtudsz más megoldást?
2014. szept. 28. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!