Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ennek a Scooby-Doo-s...

Mi ennek a Scooby-Doo-s játéknak a neve?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, a cartoonnetwork.com-on volt, bár sehol sem találtam. A játék nagyon összetett, Scooby-val és Bozonttal vagy(benne van Fred, Vilma és Diána is). Természetesen angol nyelvű. Az eleje a múzeumból indul, ahol az első játszáskor Vilma elmagyarázza, hogyan kell használni. Ji lehet választani, hogy melyik szörnyet szeretnéd leleplezni(csak az árnyékát látod, magát a szörnyet nem). Aztán nyomokat kell gyűjteni, a végén pedig le kell küzdeni a szörnyet, csak utána leplezheted le. Van húsz-harminc ilyen pálya. A helyszín Menőfalva, de a pályától függ, hogy ki lehet-e menni a városból, vagy sem. Van minden szereplőnek háza, Bozontnak és Scooby-nak közös, van Vilmának, Frednek és Diánának is, de az is pályafüggő, hogy be lehet-e menni. Némelyik pályán van extra is, például kapsz álruhát. Be tudsz menni a kajaboltba, ahol ugye ételt lehet venni, amit ha megeszel, az életérő feltöltődik. Ha ki kell menni a városból, akkor a Csodajárgánnyal mennek, de Fred, Vilma és Diána mindig csak egy kis ideig bukkan fel.

Úgy ennyire emlékszem. Nagyon szerettem ezt a játékot, annak ellenére, hogy nagyon nehéz.

Tudja valaki, hogy melyik ez? A válaszokat előre is köszönöm.



2014. szept. 21. 14:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy ha valamit meg kellett ölni, akkor Scooby Bozont az ölébe ugrik, Bozont pedig egy esernyővel kezdi ütni azt a valamit.
2014. szept. 21. 16:30
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindegy, már megtaláltam:a neve Crystal Cove. És ez a világ legjobb játéka!!!
2014. szept. 21. 17:14
 3/3 Dániel Mátyás Tóth válasza:
köszönöm már égen, földön kerestem!
2015. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!