Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftosok! Mi lehet ez a...

Minecraftosok! Mi lehet ez a minecraftban? Többi lent.

Figyelt kérdés

Kb. fél éve játszom a Minecrafttal, azon belül a Galacticraft. Szinte mindig kreatívban játszok, építettem egy nagy házat, de még azért nem vagyok benne mester. Na szóval, van egy nagy házam, 3 szintes és az első van beépítve eddig. Pár napja a házat körülvevő sétálóerkélyhez csináltam a tetőt éjszaka, amikor hallottam egy PONTOSAN olyan robbanást, mint amilyen a creeperé. De creeper nem lehet, mert békésre van állítva az egész, egyszóval semmi zombik, pókok, creeperek nem lehetnek benne. Reggel (mármint a játékban reggel) kinéztem az udvarra és a következőt láttam:

Pár blokk le van ásva a földben, és pár rendes kőblokk van mellépakolva, illetve egy pár darab olyan kő, amilyet nem láttam az eszköztárban, olyan, mint a zúzottkő, de mintha kék ásványok lennének benne. Ez nem sokkal a házam mellett van, de ez már a sokadik eset, ugyanis már 7 ilyen van a házam körül. Van, amelyik a víz kezdeténél. Van monitorképem róluk, de nem tudom, hogy lehet ide beilleszteni. Ma is volt ilyen, a második szint padlózatát csináltam szintén éjszaka, és megint hallottam egy robbanást. Reggel kimentem, megint egyel több ilyen volt kint. Meg hallok néha misztikus hangokat is, Pl.: Reggel mentem ki az udvaromra megnézni, hogy mi történt, egy 2 másodperces szirénénekhez hasonló hang volt. Lehet, hogy röhejesen hangzik, de ehhez tudom hasonlítani. Meg van egy másik hasonló hang, de azt nem tudom semmihez sem hasonlítani. 1.6.2-es a Minecraftom és éjszaka történnek ezek. Mi lehet ez?



2014. szept. 20. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Fraps-al fotózd le aztán ted fel a képfeltöltések.hu ra.

Mert így elég nehéz megmondani.

2014. szept. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
meteoreső, leesett az égből, előfordul, bár elég ritka.
2014. szept. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amivel játszol az modos minecraft?
2014. szept. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A többjátékos gomb alatt van egy mods gomb, amire kattintva bejön egy modlista. Ha ezzel modos a minecraft, akkor az.
2014. szept. 21. 18:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen verzió?? Mert ez tipikus HEROBRINE!!!!!!!!!!!

Velem is volt ilyen 13-ban.. csak nekem lávát tett a házamba

2014. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*1.3-ban
2014. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mivel benne van a Galacticraft így eshet meteor
2014. szept. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mostmár, hogy mondtátok a meteort és a hullócsillagot, ez valóban lehetséges. :)
2014. szept. 22. 19:39
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, meteorit volt. Mert átmentem túlélőbe, majd csákánnyal szétütöttem és moonstone (holdkő) került az eszköztáramba. Ezek után logikus, hogy hullócsillag. De éjszaka végig figyeltem és akkor nem jött semmi.


Találtam egy linket, na így néz ki nekem is.

[link]

2014. szept. 22. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!