Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem jelenik meg jó pár...

Miért nem jelenik meg jó pár haj és ruha (letöltöttek) a Sims 2-ben?

Figyelt kérdés
Letöltés után az EA Games/The Sims 2/Downloads mappába csomagolom ki a fájlokat, és a negyedük-harmaduk meg is jelenik. Nem olvastam, hogy külön mesh kéne hozzájuk. Az oldal is megbízható... miért nem jelennek meg a maradék ruhák és hajak?

2014. szept. 15. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy külön kiegészítőkhöz lett írva a maradék? Mert ismerősömnél volt valami ehhez hasonló hiba, hogy kellett xy kieg a dolgokhoz.
2014. szept. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet.... de az oldalon nem írták. Más ötlet van?
2014. szept. 16. 15:51
 3/5 anonim válasza:

Csak azért nem jelenhetnek meg, mert mesh kell hozzá...

[link]


Itt megtalálhatod az összes mesh-t. Esetleg ha utána nézel, hogy melyik mesh kell a ruhákhoz akkor jó lesz. De, fontos, hogy a mesh-t mindig előbb töltsd le mint a ruhát! - mert ha nem akkor azt a ruhát rakja be amire a mesh-t kellet volna rakni. XD


De, az is előfordulhat, hogy hiányzik egy kiegészítő.

Ha, megvan a mesh, de mégsem megy be a játékba akkor biztos, hogy hiányzik egy szükséges kiegészítő...

De, ha elfelejtenéd, ide kell berakni EA Games -> Tha Sims 2 -> Downloads mappába.


Remélem segítettem és, hogy érthető voltam. SOK SZERENCSÉT! :)))

2015. febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
The* Bocsi! :)
2015. febr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Már rájöttem, hogy néhányhoz nem volt MESH, néhányhoz meg nem volt jó az a MESH, amit betettek mellé... xD

Egyébként köszönöm :))

2015. febr. 28. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!