Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SIMS 3 - Lefagyott/két életkor...

SIMS 3 - Lefagyott/két életkor között ragadt a sim. Teendő?

Figyelt kérdés

Szóval tipegőből gyerekké kellett volna változnia Kenny-nek, de leragadt a két életkor között. Három napon keresztül ünnepelte a szülinapját, (a testingcheatsenabled true)val tartottam életben. Ezután reseteltem őt, ami azt eredményezte, hogy a teste gyerek lett, de még mindig lehet őt csikizni, pelánkázni (elég durván néz ki), a bölcsőben alszik, stb.

Időközben a sokkal fiatalabb húga is tipegő lett, úgyhogy most gyakorlatilag egykorúak.

Kép: (látszik itt is, hogy kicsi rá a pizsama): [link]


Kilépés, újramegnyitás sem segít. Ha nektek sincs ötletetek, hagyom, hogy éhezzen és elvigyék tőlem, mert ez így nagyon nem okés... :/



2014. szept. 14. 18:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez a kép még jobb o.O [link]
2014. szept. 14. 18:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Többször is próbáltad a resetsimet? Nekem sem jut más az eszembe. Remélem megjavul!!
2014. szept. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, vagy ötször reseteltem, de végül magától megjavult. Sims-időben három nap múlva egyszercsak mintha mi sem történt volna, kiírta, hogy Kenny gyerekké cseperedett. :)
2014. szept. 15. 15:34
 4/4 anonim ***** válasza:

városszerkesztő képernyő

kiszded a házukból a simeket, visszateszed

a restsim itt nem ér semmit


ha ez nem segített akkor egy korábbi mentést tölts be, és próbáld újra, de csak miután a cache fileokat kitörölted

2014. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!