Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannaj még Free Reams-hoz és...

Vannaj még Free Reams-hoz és a Star Stable-hoz hasonló online szerepjátékok?

Figyelt kérdés
Ilyen mászkálós, kicsit szabadabb játékra gondolok, amit online lehet játszani és működik MacBookon.

2014. szept. 14. 11:18
 1/1 anonim válasza:

A manapság elég nagy népszerűségnek örvendő League Of Legends szintén szerepjáték. Bár én nem szeretem, de sok jót hallani róla. Egyébként ez ilyen harcolós játék, játszható barátokkal és idegenekkel is, szóval, ha bírod au akciót, ajánlom!


A The Sims, ami immár 4 alap játékból áll, sok-sok kiegészítővel a különböző részekhez. Szerintem nem kell bemutatni, a saját kis Simjeid életét alakíthatod kedved szerint. Igaz, ez egyszemélyes, de a látványvilág, a realitás, és a hangulat kárpótol érte. A bolti ára elég húzós, de már internetről is letölthető teljesen ingyen!


A Csábításból Jeles egy kifejezetten lányoknak kitalált gimis, szerelmes, barátos játék. Egyszemélyes, ám nagyon izgalmas, mert a történet, a cselekmény általunk alakul ki, mi befolyásoljuk. Rengeteg kalandban lehet részünk, és minden epizód végén a kiválasztott fiúval randizni is elmehetünk!


A Stardoll szintén egy csajos játék. Kedvünk szerint formálhatjuk karakterünk, lakosztályunk, elmehetünk bulizni, közben feladatokat oldhatunk meg, és új barátokra tehetünk szert!


Végül pedig az IMVU-t mondanám, ami teljesen ugyanolyan, mint a Stardoll, csak itt nem lehet feladatokat megoldani!


Remélem tudtam segíteni! :)

2016. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!