Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4-essel felérő Gamer PC?

A Császár kérdése:

PS4-essel felérő Gamer PC?

Figyelt kérdés

Üdv!

Úgy döntöttem hogy a Sony az anyjával szemétkedjen és feladom a konzolos hűségemet. >< És inkább megpróbálkozok áttérni a PC-kre.


Főleg azért döntöttem így, mert én most nem fogok kiadni 150000ft-ot egy újabb konzolra (PS4), meg aztán a következő és következő konzolra, csak mert a PS3 nem kompatibilis a PS2-vel, a PS4 meg a PS3-mal. Itthon meg nem fogok 3 gépet tartani a TV mellett, csak mert a Sony kitalálja a nuku visszafelé kompatibilitást meg az újabbnál újabb konzolokat.



Egy olyan Gamer PC-t akarok készíttetni amin futnának a PS3 és a PS4 szintű játékok. Hogy miket értek ezalatt? Őket:


- Thief

- The Elder Scrolls: Skyrim

- The Elder Svrolls: Online

- Dead Rising 3


Meg a hozzájuk hasonló PS4-re is kiadott játékok.

Olyan PC-t akarok amin a Skyrim full modokkal, meg full mindenen fut és amin egyszerre elfér sok játék. Na meg persze ami nem szaggat meg nincsenek mindenféle problémák. Szóval nem egy olcsó sza*rt akarok, ami ha úgy gondolja megáll, meg ki tudja miket csinál csak mert ez vagy az az alkatrész nem valami minőségi cucc.



Ez egy jó összeállítás?


Videokártya: Gigabyte GTX 760 (de nem OC)

Processzor: AMD FX-8350 4GHz AM3+ Vagy AMD fx 6300

Alaplap: ASUS M5A97 EVO R2.0 , vagy ASROCK 970 Extreme 4

Ram: Kingston 8GB DDR3 1600MHz HX316C10F/8

HDD: Western Digital WD10EZEX 1TB

Táp: Chieftec APS-650SB



2014. szept. 12. 19:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk ha úgy vesszük:

PS3: 70 000ft

PS4: 130 000ft


Ez is 200 000ft-ra jön ki.

De a PS-eket mindig cserélni kéne, plusz PS-re nincs magyarítás, meg moddolások meg nem lehet hozzá kapni virtuális szemüveget. Így talán mondhatni, hogy a PC-vel jobban jár az ember.

2014. szept. 14. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!