Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4 livestreamer szeretnék...

Difectlyhun kérdése:

Sims 4 livestreamer szeretnék lenni. Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés

2014. szept. 12. 06:36
 1/6 anonim ***** válasza:
kamera, mikrofon, stream
2014. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy gép sem árt.
2014. szept. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg akkor egy monitorról se feledkezzünk meg, illetve magáról a játékról sem. No meg az XSplit se ártana arra a gépre.
2014. szept. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de én a játékbeli streamerre gondoltam xDD a sims 4 játékban lehet livestreamelni.. a JÁTÉKBAN A KARAKTER TUD azt hogy kell unlockolni?
2014. szept. 12. 11:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Oh, Oh! Így már érthető! Szerintem a videogaming skillt kell fejlesztened, úgy tudom van ilyen gamer cube, meg game mat vagy valami hasonló. Illetve játssz játékokkal. De lehet a programmingot de ártana felvinni egy kicsit, azt is a számítógépnél tudod megtalálni és fejleszteni :D
2014. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
videogaming skillem fullos azaz 10es.. programming 5ös.. karizma is asszem 5ös... karizmát huzom akkor new hashtag+ social network izét lehet frissiteni.. update social network.. sztem ha a karizmát huzom akkor az fogja adni.. vagy nemtom
2014. szept. 12. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!