Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban lefagy a kutya...

Minecraftban lefagy a kutya és macska?

Figyelt kérdés

Kreativban játszom,nem tul régota, kezdő vagyok, de a kutyák és macskák a legközelebbi játéknál ülnek és nem lehet felállitani őket:( pedig már kipróbáltam h állva hagyom őket kilépésnél.A kutya még hagyján,de macskát csinálni nem olyan egyszerű:(

Próbáltam etetni őket hátha kapcsolnak, de semmi. csak megölni lehet őket.



2014. szept. 11. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az állatokat le lehet ültetni meg fel lehet állítani. Üres kézzel jobb klikkelj az állatra, úgy tudod leültetni (vigyáz 1 pontra) vagy felállítani (akkor követ téged)
2014. szept. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

2: Macskák szaporítása:


Fogj el 2 ocelot-ot hallal (macska lesz belőle), utána a macskáidnak adj 1-1 halat és szaporodnak mint a többi állat (pl búzával tehén, répával disznó stb)

2014. szept. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszi de nem ez volt a kérdésem. tudom hogy kell felállitani öket és a szaporitást is tudom, lehet nem voltam egyértelmü bocsi:))

a bajom az hogy egyáltalán nem tudom öket felállitani. sehogy...se üres kézzel se semmivel. oda vannak fagyva a földhöz csak max felém forognak.amikor megalkotom öket követnek, leülnek ha akarom, és fel is állnak. következö belépésnél le van ülve mind és ott is maradnak.

2014. szept. 11. 18:29
 4/12 anonim ***** válasza:

milyen verziót használsz? saját szerveren van ez vagy simán kreatívban?


Ez egyértelműen játék/szerverbug, ha szerveres van, keress 1 újabb verziójut (hibás maga a szerver), ha meg simán single-ben tolod, mentsd ki a pályádat a .minecraft mappából, majd töröld le a minecraftot (a mappát is töröld ki) és telepítsd újra a minecraftot.

2014. szept. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Jófej:D ***** válasza:
Ilyen nekem is volt. Ha nem szerver akkor játssz az 1.8 al
2014. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm megpróbálom!
2014. szept. 12. 07:33
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem tudom mi a probléma??

Ha csinálsz egy kutyát és amit megadtál nevet az monjuk legyen pisti és másnap belépsz és monjduk ott már pisti20

nevet irsz akor nem tod felálitani sem és leültetni sem mert a játék ugy veszi mintha két karaktered lenne

érted??

2014. szept. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
énis belebuktam már ilyenbe
2014. szept. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én el se nevezem öket azt sem tudtam hogy lehet
2014. szept. 14. 10:57
 10/12 Jófej:D ***** válasza:
Az előző arra gondolt hogy amikor belépsz a minecraftba akkor beírod a neved. És amit beírsz az lesz a neved. Ha ez a neved mikor megszelidited: Pisti és holnam már nem ez a neved hanem pl :Pisti20 lehet hogy ez a baj. De mestermc, Hu-minecraft
2014. szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!