Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet játszani a GTA...

Orb kérdése:

Hogyan lehet játszani a GTA San Andreas játékot többen?

Figyelt kérdés
nem ugy értem mint a multiplayert hogy aok vannak a mapon akik csatlakoztak a szerverhez, hanem vannak gyalogosok, autosok (akiket nem mi irányitunk hanem a "gép")szval ugy hogy van az alap játék az alap küldetésekkel..csak nem 1 "főhős"(CJ) van hanem 2 vagy több.

2014. szept. 10. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
sehogy.
2014. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pedig valahol hallottam hogy valaki megcsinálta
2014. szept. 10. 21:09
 3/8 A kérdező kommentje:
és valahogy ugy hogy multiplayerben legyenek autosok (amiket a "gép" irányit) ugy nem lehet megoldani????
2014. szept. 10. 21:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyet,de ott csak 2-en lehet,de azt csak xbox-on.
2014. szept. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de ha már xboxon lehet akkor lehet hogy lehet PC-n is
2014. szept. 12. 18:16
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem az tökéletes ha 2en vagyunk
2014. szept. 12. 18:16
 7/8 anonim ***** válasza:
A konzolos több játékos "coop szerűségben" is csak freeroamolni lehet, nem lehet küldetéseket csinálni. De pc-re ilyen sincs, csak a nem hivatalos multi kliensei. Nem, nincs ilyen mód, hogy többen játtszatok a sztori vonallal. (ahogy már említettem) Nem muszáj ezt nekem elhinni, de attól még így van...
2014. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ugye multi szerveken nincsenek gyalogosok, autok az utcán...csak a online játékosok.. olyat lehet csinálni hogy gylogosok, autosok legyenek???nem a sztori vonalán.
2014. szept. 14. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!