Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legedns: újra...

League of Legedns: újra raktam a gépemet, majd le töltöttem a LOL-t. Többi lent?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a problémám, hogy újra tettem a gépemet, aztán letöltöttem a lolt. Eddig minden oké, majd ugye amikor elindítottam, mindt mindig el kezdett patchelni. Tudtam hogy nem nagyon sok idő, legalábbis nekem, ezért az elején annyira nem csodálkoztam, de amikor 79%-nál megállt úgy,hogy 0 kbs-el szedte, akkor ki x-eltem, újra indítottam a lolt, és újra kezdte a patchelést 33%-tól. Nos azóta 1 párszor már xeltem ki, mivel 37% százaléktól tovább nem ment, vagy le állt. Mi a teendő? Régebben ilyen probléma nem volt, amikor először töltöttem le, akkor sokat kellet várni, de fel patchelt. Töröljem le a mostanit, és töltsem le teljesen újra a LOLt?

2014. szept. 10. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne szakítsad meg a patchet.... Várd meg amíg teljesen letöltődik
2014. szept. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, de ha egyszerűen nem mozog sehova? Több órákat vártam, úgy hagytam a gépet ameddig el mentem ide-oda, de nem ment .. M1, most letöröltem a LOL-t, és most újra fogom tenni, újra patcheltetem, ezt megpróbálom nem megállítani..
2014. szept. 10. 07:00
 3/5 anonim ***** válasza:
torrent oldalról rántsál le egy jobban felpatchelt verziót, és azt patcheld tovább. Sajnos az alap LoL játék, ami hivatalos weblapon van, eléggé elavult és jobban jársz 1 patchelt torrentessel :)
2014. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz amit te mondasz! Mert ez így nem jó hogy egész délelőtt ment, és 40%-ra jutott, ott megállt, és 0kb/s-el szedi! Az is okozhatja, hogy most jött be a 4.16 nem?
2014. szept. 10. 13:41
 5/5 sheepkill válasza:
Értem miről beszéltek. Ez velem is megtörtént de nem kell vele foglalkozni. Amikor 0kb/s -el tölti akkor megvizsgálja az eddigi letöltött fájlokat hogy mi hiányzik. Ezt ki kell várni...
2014. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!