Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítség, hogy kell használni...

Segítség, hogy kell használni a paladint (wow)?

Figyelt kérdés
Talent? Milyen skilleket tegyek ki? Pvp-re kellene. BC-s szerveren vagyok.
2010. jan. 18. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Talentolj beszédkészségre ezen belül humor és jopofaság skill, a karaktert valami jól kinézőre állítsd, pvpnél az a lényeg, hogy hagyd, hogy a lány beszéljen, különben VÉGED! Ezenfelül mindenben igaza van, ha a bólogatás kombókat magas krittel sikerül akkor meg is van a csodafegyver-kardodohoz a hüvely. De kell egy titkos védővarázs, különben a cleric se gyógyítja ki a hölgyeményt, viszont 15 év mulva lehet egy saját kis paladinod...
2010. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a paladinom rendben van:-)... viszont tényleg kéne segítség.
2010. jan. 18. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyira birom amikor wow-ról kérdeznek akár élőben akár neten, hogy kell használni meg melyik a legjobb:D. De ha tudni szeretnéd akkor nézz utána neten. PL Wow BC Paladin pvp talent.

Egyébként nekem a sámli tetszett a legjobban mert bevertem vele majdnem mindenkit persze amíg játszottam. Mert sajnos kiadták a Lich kinget és hamarsan érkezik vagy már itt van? a Cataclysm kieg. Jól eb@szták. Már minden csak a pénzről szól, pls új insták de mindgyik ugyan olyan csak máshogy hívják. Ennyi. bocsi a szónoklatért ezt muszáj volt XD

2010. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem örök múzyám marad a BC!!!!-ben (nem az lk-ban) a retri. kész gyönyör volt a bc-s retri. Legalábbis törtön mert ott sokkal gyengébbre csinték mint bármi mást, és azzal volt a legélvezettesebb elverni valakit.
2010. febr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!