Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim: ez csalásnak számít?

Skyrim: ez csalásnak számít?

Figyelt kérdés

A minap mondtam a követőmnek, hogy várjon rám. (Lydia)

Szépen el is feledkeztem róla, toltam a questeket, stb.

Utána rájöttem, hogy hú, meg kellene találnom, mert nála van néhány cuccom. Kerestem mindenütt, a házamban, Dragonsreachben, a katakombákban, de nem találtam. Vártam 3x24 órát minimum, de nem spawnolt haza. Így használtam azt a kódot, hogy hozzáteleportáljon. De most valamiért csalónak érzem magamat, és elvette a kedvemet a játéktól, hogy 'csaltam'. Jogos volt amit tettem, nem volt más választás, nem? :v



2014. szept. 6. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát csak gondolj abba bele, hogy ha nem tudtad hogy pontosan hol hagytad (amit gondolom nem tudtál, hisz ha tudtad volna odamentél volna :D), akkor lehet hogy évekig csak bóklásztál volna a világban hogy megtaláld. Szerintem ebben semmi durva nem volt, ameddig nem azt csinálod hogy automatikusan max szintre emeled magad, vagy az egyik képességed addig nem vészes.
2014. szept. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, valahogy én is így próbálom felfogni, de egyszerűen akkor is idegesít, hogy 'csaltam' :DD
2014. szept. 6. 23:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogd fel úgy, hogy játékadta lehetőséget hasznátál arra, hogy a játék egy vitatható részét kijavítsad(nem jön X idő után haza, jó kis feature lenne). Csak legközelebb ne hagyjad el.
2014. szept. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!