Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dayz standalone mi a lényege?

Dayz standalone mi a lényege?

Figyelt kérdés

2 napja vettem steamrol. Elöször nagyon jó volt csomo mindent gyüjtöttem nem kis idő alatt fegyver ruha stb...

aztán valaki csak egyszer rám lőtt és meghaltam, majd respawn vagy magátol feléledt de semmi cuccal. Ennyi?

Akkor minek gyüjtsek bármit is ha rámlönek vagy megütnek és egyből meghalok? Már bánom picit hogy megvettem

Meg ha megint nem tudom miért összegyüjtük csomo mindent akkor mi van? hogyan tovább, mi a lényege?



2014. szept. 6. 20:29
 1/3 HUN_Sector ***** válasza:
Ez túlélőprogram. Egyébként igen, készülj fel, hogy gyakran meghalsz és minden alkalommal a nulláról fogsz indulni. Ez a játék ilyen. Ráadásul sok a játékban a szadista, vagy akár szerver hiba miatt is spawnolhatsz olyan helyre, ahonnan nem fogsz tudni kijutni és éhen halsz (béta még)
2014. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kijutni? Hova?
2014. szept. 7. 12:18
 3/3 HUN_Sector ***** válasza:
A gamestar videotesztben pl volt olyan, hogy egy megfeneklett hajón hagyta abba a játékot a tesztelő és a következő szerverbetöltésnél egy szinttel lejjebb, egy zárt szobában volt és nézett ki az ablakon, amíg éhen nem halt (bug). Egy fokkal jobb, ha spawnolsz és 2-3 ember már felfegyverkezve vár rád (ismert spawnoló helyek), majd kinyírnak.
2014. szept. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!