Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban nekem frissült...

Minecraftban nekem frissült az 1.8 elkezdtem vele játszani de egy kicsit bugos!?

Figyelt kérdés
elösször is én nem használok skint de most mégis beadott valami lány skint és tudom hogy kell eltávolítani! másodsyor ha felrakom full 16 chunkra a látótávot akkor lemegy 20 fpsre és nem tudtok valami cuccot erre hogy mivel lehetne felgyorsítani, de a látótávot nem akarom levenni szóval valami más kéne! harmadszor ahogy letöltöttem eltünt minden a ládáimból és a kemencémből is és nem csak néhány item volt hanem azért voltak jó sok cuccaim!:( HELP ME!!!

2014. szept. 4. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
ha singleplayerben játszottál és törlöd a játékot mit hittél megmaradnak a cuccaid? amúgy meg van egy program, a vegyéljobbgépet.exe, de ha ez nem válik be akkor a nep1esgepenjatsz.rar is megteszi, nincs más megoldás sajna :P
2014. szept. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 adventurer111 ***** válasza:
Ez az új alapskin "alex" mert már olyan skin akartak ami valamelyest mindenkinek jó és még mondták is hogy az 1.7-ről ne vigyél át semmit 1.8-ba mert van valami bug a világokal.És a laggra az a megoldás ha kivárod amíg kész lesz az optifine mod 1.8-ra.
2014. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem töröltem a játékot hanem magától frissült le 1.8ra
2014. szept. 5. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!